Monday, September 30, 2013

IPTV 3-oji diena - lengviausias būdas žiūrėti IPTV per LG SmartTV

Planų daug, idėjų daug, o įgyvendinti kažkaip tingisi :) taigi tikiuosi laikinai paleidau kelis kanalus per Plex serverį banaliu rusiškame forume rastu būdu - sudėjau mane dominančių kanalų nuorodas į atskirus *.strm failus, sumečiau viską į vieną katalogą, įdėjau katalogą į Plex serverį kaip Home Videos, dar iš wikipedijos nukopijavau aprašymus bei paveikliukus, ir viskas groja, tiek man tiek vaikui užtenka :)


Dar šiek tiek info apie *.strm failus yra plex puslapyje (http://dev.plexapp.com/tools/strmtool.php) tačiau man toks sprendimas nesuveikė, stream'ai papraščiausiai negrojo.

6 comments:

 1. Sveiki,
  Gal galite padeti paleisti TV kanalus is Vintera TV - televizoriaus Samsung UE55F9000.
  Buciau be galo dekingas. Veiksmas butu Vilniuje.
  Lauksiu ziniu is Jusu.

  ReplyDelete
 2. Reikėtų kreiptsi į pačius vintera.tv atstovus, man atrodo neleidžia jie ten savo kanalų įkelti, t.y. galima žiūrėti tik tą ką jie duoda.

  ReplyDelete
 3. Sveikas streminu ip tv su box kaip dune hd viskas ok pasiima m3u8 faila ir rodo kaip sita velnia paleisti ant lg smart

  ReplyDelete
 4. Sveiki,
  bandau pasileisti IPTV per plex su Jūsų pateiktu playlist.m3u, tačiau pajungus plex naują ikonėlę IPTV viskas sukasi ir galų gale rašo, kad This channel is not responding..

  Naudoju iMac

  KU DARYT :)

  ReplyDelete
 5. Kad čia jokio playlist nepateikiau, nei iptv ikonėlė turėtų būti, panašu kad komentaras ne toje temoje...

  ReplyDelete
 6. Labai mažai informacijos, bet kaip rašiau aukščiau, Plex'as mėgsta strm failus, m3u ar m3u8 jis nelabai supranta...

  ReplyDelete